| Num3Ascuns a întrebat:

Ce parere aveti despre Porsche? Sunt bune motoarele 6cilindri boxer? Eu stiam ca boxerele nu sunt motoare bune.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da masini de calitate dar consuma multa benzina si ca sa mergi cu dita mai bolidul trebuie sa fie in zone in care drumul sa fie f bun si sa nu fie senile ca i se rupe bucati din spoilerul de jos, sau se zgarie

2 răspunsuri:
| dink08 a răspuns:

De vreo 2 ani is inebunit dupa porsche`uri si alea nu mai sunt masini, sunt supermasini :X:X. @Camionagiul: iti dai seama ca daca ai bani de un Porschache ai bani si de benzina.Motoarele boxer sunt foarte bune, performante mult mai mari decat cele normale.Si stai ca exista si v16 la porsche.:X:X

| danbnz a răspuns:

Super
Da
Nu stii bine