| bebe_4034 a întrebat:

Vreau sa imi iau si eu masina ma incadrez in 4000 de euro si mas interesa parerile vostre eu as vrea opel corsa 1.3 diesel / polo 1.4 tdi 2003/seat cordoba 1.9tdi sau golf voi ce parere aveti ce sugestii?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

100% Golf fara nici un alt comentariu!

| BRG a răspuns:

O dacie nu merge?

| VonStauffenberg a răspuns:

Eu is de parere ca golful ii cel mai bunwinking, are un consum foarte redus 5% si o intreti foarte usor, nu ai nevoie de multe resurse financiare.De celelalte ns ce sa spun straight face poate un seat sau un polo dar in nici intr-un caz corva, mai bine un opel Astra sau un Vectra numai ca asta ii cat un mastodont si trebuie intretinut.Bft frate eu recomand Golfwinking