| Seby80 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Toyota Supra? Din toate perspectivele: tunning, putere, consum, fiabilitate, aspect. Va rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| YuriBoyka a răspuns:

E cea mai buna masina de drifturi daca ii pui un V12 sub capota! Pistoane ca lumea si poti incinge chiar cauciucurile de pe stock! Daca sti cum sa o turezi(la turatii mari) poti scoate foc pe teava de esapament! Dupa mine e mai buna chiar si decat Bugatti!

5 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Din cate am auzit, nu ma pricep la masini, am prieteni care se pricep. Am un tip in oras care are o supra si spunea ca daca nu are nu-s ce activat nu poate sa o controleze pe sosea mai ales la viteza mare, acceleratie. Din ce am auzit ar fi printre cele mai tari masini care pot fi tunate. Au motorul in asa fel construit ca poate fi modificat pana la extrem, 1000 si ceva de cai. daca bagi 30de mii de euro in ea cu 9mii cat valoreaza ea poate nici atat, cica te pipi pe un ferrari, lamborghini de 160 000, 200 000 de euro de nu misca. Atat ca daca ar fi sa o definesc e o rabla nervoasa rau laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| YuriBoyka a răspuns:

Scuze, dar am uitat sa mentionez ca daca are un turbo ca lumea te joci cu un Lamborghini! Si numai turbo fara alte imbunatatiri dar daca o tunezi si motor, si pistoane si ii pui tot ce ii trebuie cred ca poti intrece orice masina!

| marishkanu18 a răspuns:

Mai taiati din ele datile draq!

| Seby80 explică (pentru marishkanu18):

Daca nu stiai, au dreptate, supra poate lua si lamborghini daca este tunata calumeahee hee