| Gabriel_Sandu_1988 a întrebat:

Ce preferati? o masina noua sau una second hand?
http://masini-noi2016.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de ce buget vorbim, logic ca una noua

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca banii nu ar fi o problema, bineinteles ca as prefera masina noua.
Insa la mine banii sunt o problema cand vine vorba de mii de euro, merg cu masini sh de la inceput, si nu am de gand sa schimb asta. La noi in tara renteaza masinile sh, pentru infrastructura proasta si supraaglomerata, si pentru ca avem costuri mici la service, in comparatie cu tarile in care locuitorii cumpara doar masini noi, pentru ca reparatiile sunt extrem de scumpe la ei.

| paraschivrazvan25 a răspuns:

Si pe www.rent-a-car-otopeni.ro Inchirieri auto Bucuresti veti gasi masini de calitate.