| NicusorYo a întrebat:

Ce scuter pot conduce fara permis sau alte chesti? Scuter sub 50cc, dati-mi o poza si spuneti pretu si de unde il pot luawinking?
FUNDA MAREwinkingwave

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fara permis se pot conduce toate cele sub 50 cmc doar cu atestat de legislatie rutiera. Fara acel atestat sau permis nu poti conduce absolut nimic cu motor!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca bine retin ai mai pus asemenea intrebari si ti-am raspuns. Mai mult, spuneai ca ai doar 15 ani si la aceasta varsta nu poti conduce nici un scuter, varsta minima este de 16 ani. Numai bine!

| PolistuX a răspuns:

Pai ma man daca esti de la sat nu iti trebuie nici un permis poti sa conduci si hayabusa daca vrei ca nu ti se intampla nimic
winking