| skirlex a întrebat:

Ce scuza sa găsesc dacă ma oprește poliția si nu am actele la mine,

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand sunt scuzele mai presus de lege si de ce iti propui sa iti uiti asa des actele?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-are nici o importanta ce scuze gasesti.
Politistul oricum are acces la baza de date, si afla mai multe lucruri decat scrie pe hartiile numite de tine acte.
Daca ai ceva de ascuns, "am uitat actele" nu e o scuza, "e" doar niste puncte de amenda in plus.

| johnnny123 a răspuns:

Tu crezi ca esti in scoala generala, sa gasesti scuze ca nu ti-ai facut tema?

Daca esti la volan, se presupune ca esti un adult responsabil. Nu ai actele, primesti amenda, este foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand. https://www.youtube.com/watch?v=6PUJNhCymS4