| JustMeCata a întrebat:

Ce trebuie la un scuter, ca dacă te oprească politia sa nu aibă ce sa iți facă?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

ITP, Asigurare si u sa ai atestat de legislatie daca este pana in 49 cmc, daca este intr 49 cmc si 125 cmc sa ai A1 si peste 125 cmc sa ai A!

| Facebook_4877 a răspuns:

Totul

| BillyX a răspuns:

ITP ( Inspectia tehnica periodica ) Asigurare raspundere civila RCA, orice accesoriu ( toba sport etc) trebuie sa fie omologate de Registrul Auto Roman ( RAR) si tu sa ai A1 sau B happy

| radutedy a răspuns:

Trebiue sa ai 16 ani sa fie imatriculat sa ai atestat si asigurare obligatorie da funda