| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la o masina tunata? Cum a-ti vrea sa arate masina voastra? Funda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.google.es/......tp?/imgres r:14, s:241&tx=93&ty=52 :8 eu am acest ford dar nu e tunat ci de serie miar place sa arate cat de cat ca cel din imagine si cu jante de 5 spite;) culoare jante si caroserie Galbena si tapiteria un albastru marin toata.

| TeO_3022 a răspuns:

Pai in primul rand sa fie un nissan silvia s15 spec r cu cel putin 610 cai putere cu nos si spoilere chestii tresti pe culoarea kaki deschis cu tatuaje aurii gen:http://www.bodykitsource.com/......dy-kit.jpg
are 610 cai +nos

| Phineas a răspuns:

Pai mi-ar placea sa fie un albastru metalizat sa aiba neon, motor mare, toba sport, full option, genti de carbon, si faruri cu xenon, piele prin inauntru, nitro, si un sistem audio foarte bun si foarte mare.Asa mi-ar place sa arate masina.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la o masina mi-ar place sa fie neagra, actibilduri, jenti spite(ex BBS RS)cromate, eleron mare, spoiler, praguri, toba mare, NOS, capta din fibra de cabon in interior piele, trapa, coputer bord si cam atat

| jvEcu a răspuns:

Degaba masini puternice, cu nu stiu cati cai putere, ia 100km in nu stiu cate secunde cand limita de viteza in Romania este 100 sau chiar mai putin! In fine. sa nu fiu offtopic : http://2.bp.blogspot.com/......ning+7.jpg