| esapament a întrebat:

Ce frumos e atunci cand fetele realizeaza cata placere e in lucrurile simple si nu li se mai "uda" ca la optispe ani cand vad un tip cu masina tunata. le place acum cand barbatul vrea si ii face placere sa le satisfaca. Asa sa va invatati fiicele. nu de alta dar voi avea cu siguranta un baiat si nu am chef de surprize happy

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Nu sunt toate fetele la fel. Si eu am "optispe ani" si nu mi se "uda" cand vad o masina tunata. Si nici nu ma intereseaza daca baiatul are masina sau nu, am eu masina ce-mi mai trebuie a lui?winking

11 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Si eu am masina si mi se falfaie de tunningu lui laughing)
A mea are destui cai putere, nici nu. i pot stapani eu ca fata, incat sa nu mai tanjesc dupa caii putere ai lui.
Deci asta cu masinile si udatu, chiar nu mai tine ...sau tine doar pana la 18 ani si nu la toate.
Dupa aia, mai trebuie sa ai si ceva in tartacutza. si papagal si maturitate. etc etc.

| simoSTAR a răspuns:

Frate, mai lasa-ne-n durerea noastra ca textele tale.la tine din 10 cuvinte 9 sigur sunt legate de sex.nu toate sunt la fel dar daca tu te uiti (sau visezi) la femeile care vor lux(normal ca acele fete sunt si dispuse sa faca compromisuri in schimb)... ia spune-ne, ai iubit vreodata? stii ce inseamna sa iubesti?

| dydy22 a răspuns:

Asa este flav ai dreptate si li se maresc inima de doua ori de cat o au el normal si cu nasul pe sus, oare se urca o fata cu fite intr-o dacie ce zici?

| TipulVerde a răspuns:

Vai, esapament, ce nume potrivit ai! Mie mila de tine...

| cage a răspuns:

Mai lasa forumul si iesi pe afara ca vad ca numai intrebari de pomina pui pe aici.
si sa fiu si on : ce sa faci asa sunt unele fete, nu toate. la fel ne uitam si noi dupa fetele "tunate" deci asa e viata laughing

| cage a răspuns:

Bai si eu fac 19 ani in cateva luni deci scuteste ma de 'experienta"ta. eu ma referam la faptul ca din ce scrii tu pe forum se observa ca esti unul care traieste intr-o lume a lui cu ideii proprii care nu au nici un adevar in ele. cred ca esti unul din cei care ridica femeia la rang de muza si o cinstesc toata viata dar nu au in viata lor o prietena care sa ii iubeasca pentru ca sunt prea naivi.
cu 1 sunt destul de acord dar la 2 in ultimul timp s-au cam schimbat femeile si nu mai vor toate neaparat o relatie emotionala cum crezi tu

TREZESTE TE LA REALITATE, FEMEILE NU-S CUM CITESTI TU IN BASME laughing

| esapament explică:

@tipul_verde tu vorbesti cu "Vai"? radio de-aici.

| esapament explică:

@arysa - atitudinea ta e perfect normala pentru ca atunci cand obtii un lucru nu mai tanjesti dupa el.

| esapament explică:

@ imi place cum toata lumea pare sa fi citit numai prima parte din intrebare - pana la " masina tunata." Brusc, de acolo, totul este alb. Deci satisfacerea nu va unge cu nimic la suflet. exact ce banuiam.

le iubesc din ce in ce mai mult happy

| esapament explică:

@cage eu am 19 ani si nu ma mai uit de doi ani dupa femei care au doar " calitati fizice".

1. Noi ne uitam dupa femei frumoase, cu forme generoase pentru ca asta e scopul nopstru evolutiv - sa gasim o partenera cu calitati reproductive bune.Nu e ceva la care ne gandim, e un sistem care functioneaza de 60 de milio9ane de ani si este intiparit si inconstient. Ne uitam fara sa ne dam seama.

2. Femeile cauta de asemenea un partener cu calitati reproductive bune fizic vorbind, dar ea are nevoie si de un partener care va fi langa ea dupa inceperea unei relatii sexuale si o va apara si va avea grija de familie - de aici vine nevoia femeilor de a stabili o legatura emotionala, spirituala puternica - pentru ca emotiile ne controleaza actiunile = si cu cat este mai constienta de emotiile si de posibilele noastre reactii la anumiti stimuli cu atat va fi mai bine pentru soarta urmasilor. Supravietuire si Replicare. totul se invarte in jurul acestui concept.

puneti si voi mana pe o carte nu mai presupuneti si imprumutati vorbe de la unu si de la altu.

" Sperm Wars " - carte despre psihologia evolutionista.

| esapament explică:

Multumesc cage, ai perfecta dreptate. comentariul tau ma face sa ma simt mai bine. multumesc pentru raspunsul tau.