| ProblematicUser a întrebat:

Ce ziceti sa fac un canal de review al super masinilor second-hand si dispozitive? L-ati urmari? Vor fi si masini noi >2014---2015 din showroom sau vlogging? Care va avea mai mare succes?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sunt destule site-uri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti ziarist si vei avea acces pe bune la masinile alea, sa faci toata treaba reala? altfel sunt sute ca tine.

| johnnny123 a răspuns:

Trei intrebari:
1) In calitate de ce vei face tu review-uri? Esti o personalitate recunoscuta in domeniu? Un sofer de curse, un jurnalist, un om cu competente tehnice impresionante?

2) Cum vei obtine acces la toate aceste super-masini si dispozitive?

3) Cum te vei diferentia de celelalte surse de review-uri care au multa experienta, bugete si expunere?

| LTAA a răspuns:

George Buhnici se ocupa deja de asta.