| Andrei_Denis_1998 a întrebat:

Cea mai fiabila masina ce se incadreaza intr-un buget de 2000 2500 e? masina pentru incepator funda

Răspuns Câştigător
| Nimeni10 a răspuns:

Astra h 1.6 benzina

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Astra G.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Renault Clio 1.2 benzina.

| tottoshi a răspuns:

Audi A3 1,9 DIESEL. Poti gasi si la pretul asta mai veche dar nu conteaza vechimea. AUDI IS THE BEST.

| suntserios a răspuns (pentru tottoshi):

Omul a intrebat totusi cea mai fiabila, nu cea mai veche si cu cei mai multi km posibili... cam asta primesti de la un Audi de 2000 euro

| tottoshi a răspuns (pentru suntserios):

Asta primesti la orice masina de 2000 euro.Eu unul prefer un Audi de20 ani vechime cu2-300000 km la bord decat un Clio de 7-8 ani facut la turci la care piesele de schimb sunt mai scumpe decat la Audi, tabla mancata de rugina dupa 5 ani etc etc..Eu momentan nu detin Audi si nici nu vreau sa-i fac reclama am avut una in trecut si a fost cea mai fiabila masina pe care am detinut-o.Ce poti lua cu 2000 de euro? O troaca.dar daca tot cumpar un jaf macar sa fie un jaf de calitate la data fabricatiei decat un jaf de cacao de cand a fost noua.