| Alec a întrebat:

Cei care sunt sau au fost studenti la Facultatea de Transporturi din cadrul Politehnicii sectia Ingineria Transporturilor, imi puteti spune si mie cam ce grad de dificultate are? happy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este foarte usoara facultatea daca inveti cat de cat nu sa tocesti gen 30 de minute pe zi si in sesiune 3-4 ore pe zi si aia e facultatea nu este deloc greu. Singura sectie grea din transporturi este cea de Autovehicule Rutiere desii nici acolo nu se mai face ce se facea!