| 5yus a întrebat:

vreau sa urmez o facultate si nu stiu ce se studiaza in cadrul ei, facultatea se numeste Facultatea de Antreprenoriat, Ingineria si Managementul Afacerilor (FAIMA) din cadrul politehnicii. Stie cineva concret, face cineva facultatea asta?

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Facultate la moda dar inutila. antreprenor inseamna o persoana care isi face o afecere, cam despre asta ar fi vorba, insa pentru a fi un antreprenor de succes din punctul meu de vedere nu ai nevoie de o facultate ci de bani si pur si simplu inspiratie, sa faci ceva de succes.