| yooleonard a întrebat:

CEL MAI RAPID SI BUN RASPUNS ARE FUNDA
Am un motoscuter FirstBike CityFlex si as dori sa stiu daca se potriveste pe el un set de motor de 80cc sau minim 60cc. Daca sunt dezavantaje as dori sa mi le spuneti.

Răspuns Câştigător
| jurnalistu a răspuns:

Deci daca pui set de 80 iti trebuie si carburator de 80 si cand o sa cumperi setul iti trebuie si chiuloasa de set80cc.dezavantaje creste putin consumul adica numai va fi 2, 5% va fi 3% dar cresc avantajele poti avea o viteza mai marewinking. ai grija la rodaj 1.000-2.000 km trebuie rodaj cu o viteza 10-30km/h fara 2 pe moped sau cu acceleratie frana accelertie frana. sper ca ti-a fost de foloswinking

1 răspuns:
| yooleonard explică:

Mersi