| IceMercurial a întrebat:

Chevrolet Spark 2007, PRO sau CONTRA? De ce?
Merita sa imi cumpar aceasta masina? Mie mi se pare frumoasa, nu consuma mult etc. dar doresc si parerea voastra. Dau funda happy

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Consumul este cam mare pentru un motor de un litru, spatiu mult prea mic in masina, portbagaj aproape inexistent, este mai mic decat la Matiz la strabunicu lui, pretul de achizitie al masinii este mult prea mare pentru forta si confortul pe care il ofera. Singurul avantaj sunt luminile foarte bune si faptul ca este o masina mica in aglomeratie!