| CJ23MDL a întrebat:

Ciao... as avea nevoie de ajutorul vostru http://img01.imagecanon.com/img.php?view=8d7afb820059059 53874c59d6d31ab27 se merita la 4000 de euro? e Audi A4 B5 an1996, 1.6 benzina, suspensii sport, toba sport. A-ti cumpara-o? sau ar fi bine sa mai astept sa-mi iau alta masina gen opel astra gtc la 7000 d euro. poate imi dati niste variante...:D ce ziceti? Va multumesc pentru timpul acordat

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tot Audi:
Uite una cu 2 ani mai tanara la 4150 negociabila (o poti scoate si in 3800 euro) http://www.buysale.ro/......cris/42205

| Sofer a răspuns:

Opel Astra H GTC 1.9 CDTI decat un Audi vechi. Opel are intretinerea foarte ieftina.

| CJ23MDL explică:

Pe audi a4 b5 1.6 benzina 4000 d euro sau opel astra gtc 2007 1.9 tdi 7000d euro

| EdY_8303 a răspuns:

Cred ca merita din cauza daca are suspensii si toba sport ai putea sa o tunezi marfa cine stie poate si niste inbunatatiri la motor

| ANDORIAN a răspuns:

In primul rand sunt 2 masini diferite... opel si audi, mai intai decide te cati bani vrei sa dai pe o masina si pe urma vb