| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site pot face chestionare auto pentru examenul de la sala? Am picat pentru ca nu corespundeau intrebarile cu ce am facut eu online. Voi pe ce site faceti?

Răspuns Câştigător
| Mario1994 a răspuns:

Invata legislatie intai! Citeste toata legislatie cat e nevoie! Si sa iti faci chestionare pana vei fi pregatita! Pe site-ul politiei e-drpciv.ro si faci chestionare. Numai intrebarile de pe site-ul e-drpciv sunt aceleasi intrebari de la sala! Asa faceam si eu toate chestionarele pe acelasi site! Ai incredere!

5 răspunsuri:
| NicuC a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw

| cosmavirgil a răspuns:

Recomand cu incredere www.drpciv-teste.ro
sunt aceleasi intrebari ca si la sala!

| NanotekPink a răspuns:

Iti recomand 100% scoala rutiera.ro sunt exact aceleasi intrebari ca la examen. Am luat cu 25, si am gresit aiurea ultimalaughing

| Ovidiu2018 a răspuns:

Poti face chestionare auto pe site-ul https://www.chestionare-drpciv.net/ online gratuite.