| alex5153 a întrebat:

Cine imi zice un program care as putea sa-mi tuning masina

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

PhotoShop daca stii sa lucrezi in el sau VirtualTuning daca vrei ceva mai simplu, dar nu face atat de multe ca PhotoShop-ul!

| RomeoR a răspuns:

Nu exista asa ceva doar gen "photo shop" cu care editezi poza. Programe in 3D nu prea sunt, probabil pentru asa ceva nu.

| florykes a răspuns:

Gasesti in serban voda nr 244 aici tuneaza masini este un service

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru florykes):

N-auzi bade,pro-gram, adica de calculator. Photoshop, am si link: http://www.mediafire.com/? lhdzfzmmm0d