| florynboy23 a întrebat:

Cine m-ar putea ajuta sa gasesc o masina in judetul valcea an fabricatie minim 1999 pret intre 0-570 euro (in afara de dacia 1310.1400,1410 si break) orice masina. dacia nova,super nova,opel,audi etc.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu asemenea pret nu o sa gasesti, mai bine o preda la Remat, in programul "Rabla" si obtine 3.800 lei, respectiv cca 840 euro. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii astia poti sa cumperi un scuter cat de cat bun. Cauta si tu pe net, sa vezi ce preturi sunt pe piata!

| subfocus a răspuns:

Sa NU faci greseala sa iti iei nova. crede-ma. slabe sanse sa gasesti. si daca gasesti au clar o problema. mai bine mai astepti sa mai strangi

| florynboy23 explică (pentru subfocus):

Azi ma duc sa vad una. e din 2004 masina arata foarte bine. dar nu cu pretul ala la 2500 euro. ce ati zice?

| subfocus a răspuns (pentru florynboy23):

Nova? sau supernova? supernova e ok. solenza e si mai buna. dar nu nova! e 1310 cu alta carcasa

| florynboy23 explică (pentru subfocus):

O super nova! e super masina merge super big grin

| unknownn a răspuns (pentru florynboy23):

Supernova la 2500 de euro? La 2500 de euro iti luai un opel, un volkswagen ceva din Germania.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

2500euro luai bmw din 96-97

| florynboy23 explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Am luat o super nova din 2000 cu 800 euro!

| florynboy23 explică:

Urgent! dau fundawinking