| florynboy23 a întrebat:

de curand am cumparat o dacia super nova din 2002 si am tunato..nu ma refer doar la plasticuri tuning motor cutie de viteza nou si multe alte chesti...si m-am gandit sa ii fac usile sa se ridice in sus ca sa nu stric masina am cumparat o dacia 1300 cu 4 milioanelaughing si am incercat sa ii modific usile una mi-a iesit perfect dar cealalta nu sad stie cineva vreun service prin rm. valcea unde s-ar putea face asa ceva? funda! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BCoMichael a răspuns:

Astfel de usi nu pot fii atasate decat masinilor Wingull din 70winking O astfel de interventie poate strica sistemul normal de deschidere a usilor! Iti recomand sa pui usi normale la orice service pe care-l gasesti! Bafta!