| Mihai1972 a întrebat:

Cine se pricepe la sonorizare auto si doreste sa ma ajute? Lasati-mi o adresa de mail. Dau funda. Multumesc.

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Prima data spune ce HU ai.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am montat ceva sisteme in masini, dar depinde ce vrei, ca nu-s profesionist.

| Mihai1972 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Doresc sa imi iau un tub de bass cu statie, cam la 350-400 lei, am gasit cate ceva, dar nu ma pricep, nu stiu care-s bune, imi trebuie statia, tubul, cablurile si atat? Vine legat direct la player?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Mihai1972):

Iti trebuie player cu iesire pentru statie, adica doua mufe rotunde in spate. Amplificator, subwoofer (tub de bass), cabluri (unul lung si gros de +, unul gros dar mai scurt pentru -, si un cablu cu 2 mufe rotunde si un fir pe langa ele, care merg de la player la amplificator.
Iti dau id-ul daca vrei sa-ti explic mai pe larg.

| Mihai1972 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Perfect, da-mi id-ul tau te rog.