| Costin1996 a întrebat:

Cine stie un cimitir auto sau un alt loc unde as putea gasi o masina clasica? Ma gandeam ca intr-un loc ca acesta poate zace vreunahappy

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Inseamna ca tu cauti una pe care vrei sa o restaurezirolling on the floor

| a1doru a răspuns:

Daca vrei, iti vand eu un Mercedes 280SE, din 1973, cu 298000km[reali]. este 100% originala si in stare perfecta
daca imi dai pe privat o adresa de mail, iti trimit o poza cu ea.
ps.eu o am din 1978, am tinut-o numai in garaj, si din '94 nu am mai scos-o decat foarte rar[daca am facut max. 1000km cu ea]