| RuskiAlex a întrebat:

Cine stie un site de unde imi pot pune pe masina Nissan 350z un wide body kit, spoiler si niste jante noi. Dau Fundawinking

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In atelierele din NFS.
Lasand gluma la o parte, un posesor de permis stia sa ia legatura cu orice service de tinichigerie, ca sa-i monteze un set de buleli hidoase din fibra.
Si orice adult cu drept de vot, ar trebui sa aiba un minim de bun gust, sa nu puna body kit pe o mașina, in anul 2018.

| JackR a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca te uiti in profilul lui, o sa realizezi ca este un pusti de 16 ani, care nu are permis si nici habar despre ce inseamna "bun gust".

| NeeSan a răspuns (pentru JackR):

Auzi la ei rolling on the floor) ce aveti daca omu' vrea bodykit pe un Z33? Off, mai lasati dracu hate-u' atata, ii 2018...

| NeeSan a răspuns:

Poti cauta bodykit-uri pe google pentru ca Nissan Z33 are foarte mult aftermarket support deci te descurci, jante depinde de buget. Te sfatuiesc sa iti cumperi Rota sau XXR de inceput, au o calitate foarte buna pentru pretul lor si au modele oldschool cat si noi, deci bafta cu Z-u'