| Sebastian222 a întrebat:

Am permisul de categoria b, eu l-am facut doar pentru ca aveam bani de permis atunci, lucram in vara la oameni si cand am avut 18 ani am facut permisul, dar nici acum nu am o masina, si sunt sigur ca o sa am doar cand o sa am banii mei, Faza e ca eu imi doream ca sa conduc masina si am facut-o doar la scoala de soferi, iar acum toti ma intreaba de permis, si daca am mai condus de atunci,, iar eu ma simt foarte prost ca ma intreaba asta, iar eu nu am nici o masina, si am permis. Sfaturi puppy dog eyes funda

Răspuns Câştigător
| DeliaDelii a răspuns:

Nu trebuie sa-ti iei cea mai scumpa masina o masina pana in 500 de euro care sa mearga si sa nu aiba defectiuni iar cand vei avea mai multi bani o sa iti permiti sa-ti iei ceva mai bun.