| euombun a întrebat:

Cruise control sau climatronic? Ce sa aleg? Vreau sa cumpar un vw golf IV si am observat ca cele cu cruise control au doar aer conditionat, iar cele cu climatronic, nu au cruise control. Ce optiune este mai folositoare? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Pentru ro mai mult climatronic

5 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Climatronic.nu ai ce face cu cruise control in Romania.

| siteauto a răspuns:

Salut! Sunt de aceeasi parere cu Razzy. Climatronic-ul este mult mai folositor. In oras nu vei folosi niciodata crusie control, iar la cate autostrazi avem noi in Romania..., slabe sanse sa il foloseti prea mult.

| Ev1L a răspuns:

Alege climatronic.

| akta a răspuns:

Eu le am pe amandoua si nu as renunta la nici-una.

| Ev1L a răspuns (pentru akta):

Alege climatronic, nu o sa-ti para rau.