| paulmicutz a întrebat:

Cu aproximatie cat costa asigurarea la o masina de 2000cm3 din anul 2006-2007, varsta de 47 ani a celui pe care doresc sa o fac.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Varsta nu conteaza, doar daca este pensionar. o suma..500..rca.ul!

| suntserios a răspuns (pentru baru):

Varsta nu conteaza? ba conteaza enorm, daca ai sub 30 ani e tripla prima de asigurare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta un calculator online de rca si vezi ce cotatii iti da. conteaza si istoricul de accidente a soferului, mai conteaza si marca masinii samd. Nu putem sa iti zicem exact, probabil pana in 500-600 ron/an

| dani701 a răspuns:

Pot sa zic pe masina din 95 taicameo platatea in jur de 350 lei pe an.