| Lovepoison a întrebat:

Cu care vehicul pot avea loc cele mai multe si grave accidente?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ala care e condus cel mai prost

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cele mai multe si mai grave accidente sunt cu masinile mici. Nu din cauza ca ar fi cele mai periculoase, din cauza ca sunt in cel mai mare numar pe strazi.
Totul tine de atentia conducatorului, si in unele cazuri, de ghinion. Poti conduce motocicleta puternica zeci de ani, fara nici o zgarietura, sau poti muri la prima cursa ca sofer, cu un tanc de masina (cazul unui vecin).

| OldSoul a răspuns:

Cu cele inmatriculate pe Bulgaria si cu volan pe dreapta, in special BMW-uri.

| gelu1970 a răspuns:

Accidentele in mai mult de 90% din cazuri sunt din cauza unei erori umane, deci in concluzie:
cu acela care e condus de un inutil.

| intrlp a răspuns:

Cele mai grave accidente sunt provocate de motociclete.Findca au 2 roti de dezchilibrezi usor.Da funda cuiva!

| sksjsnnsns a răspuns:

Camioanele, in general.