| jl12w7 a întrebat:

Stie cineva vreun site cu accidente grave? din acelea cu oameni rupti, decapitati etc

10 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Te amuza alea a? laughing) te inteleg

| marrr a răspuns:

Stiam si eu un site mai de mult. dar il caut acum stailaughing

| jl12w7 explică:

Nici macar un site?

| DeeVee a răspuns:

Doamne fereasca sfantul ce intrebare...straight face

... Ce vrei de fapt sa citesti despre ele...sa le vezi in poze in filmuletze...sa fie stiri? site satanist? oricum imi pare rau de ar nu te pot ajuta...

Baby.ShiNe

| cristina_5268 a răspuns:

Uite mai bine la filme de groaza!

| Mihaiii a răspuns:

Am vazut eu odata asa ceva, si mi s-a facut rau. Erau peste 100 de poze laughing. Il caut si eu de ceva vreme da numai dau de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nebun estilaughing)mi-e mila de tinestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www punct rotten punct com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tragedii.go.ro/

| kostas a răspuns:

Du-te an Irak sau Afganistan si sigur ai sa vezi ce ati doresti!