| JaguarSType a întrebat:

Cu ce as putea spala bordul la masina ca sa straluceasca? dar sa nu fie substante si chestii scumpe?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spay cu silicon, cam 15 ron un tub si il folosesti de vreo cateva ori

| 7Dany a răspuns:

Spray Silicon ( special pentru asa ceva ) sau am auzit pe altii ( nu am incercat ) ca merge cu Coca Cola. A doua varianta mi se pare ciudata. Cred ca o sa fie tare lipicios bordul...happy

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Incearca silicon, il gasesti la orice benzinarie.E ieftin.

| andrei1993a a răspuns:

Spray cu Silicon, poti sa intrebi vreun prieten care a cumparat si i-a placut, sau sa-ti arate si tie cum miroase ca sa nu cumperi ceva si dupa sa nu-ti placa.

| necse6alex a răspuns:

Spray bord masina cu silicon pentru stralucire si protejare impotriva prafului. Funda?