| Mazarro a întrebat:

Ce masina as putea sa imi iau la vreo 4000 euro? Nu vreau una puternica.dar sa aiba bordul frumos ..cu multe comenzi..etc

10 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Pai, Renault Laguna 2, Mitsubishi Galant "98-"03, Subaru Legacy "98-"03, Volvo S60, Alfa Romeo 156(dupa 2003 dar cam la limita pretul) ai de unde alege daca mai imi vine ceva in minte iti scriuwinking

| FPI a răspuns:

Am uitat de Saab 9-3 sau 9-5winking

| AlexandruAnst a răspuns:

Un golf 4 pentru inceput. Isi merita banii

| Rony23 a răspuns:

Mercedes + nevasta langa tine si o sa vezi cate comenzi iti da

| eaglewatch01 a răspuns:

BMW de prin 1997.Modelul t-il alegi tu.Cauta mai bine pe www.bestauto ro si ai sa gasesti ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| clorhidrat a răspuns:

Cu bordul frumos stiu ca ii Alfa Romeo 147 si Mercedes CLK si cu dotari multe.

| heinekeen94 a răspuns:

Incearca alfa romeo GT din anul 2004-2005, dar fi atent sa aiba si senzori happy este o super masina din toate punctele de vedere... pilot automat, comenzi in volan etc.

| ics17 a răspuns:

Salut! uite un opel vectra..http://masini-leasing.ro/recuperata/Opel/Vectra/659