| vegeta a întrebat:

Cu ce se poate curata niste scaune de masina am incercat sa le spal cu mai multe solutii dar tot degeaba nu am putut sa le spal calumea ce solutii imi recomandati?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Depinde cat de murdare sunt...
Eu am spalat cu biocarpet si au iesit destul de bine, s-au dus petele si murdaria acumulata, acum desigur nu au iesit chiar ca la o spalatorie, dar au iesit decent.
Am incercat si cu aerosoli(spray-uri) din comert, dar nu fac decat sa ascunda mizeria si reapare in scurt timp.
Cel mai bine mergi la o spalatorie si cu 100-200 de lei ai scaunele ca noi.
Cel putin la mine in zona cu 100€ imi fac tot interiorul ca nou.

| alexbit90 a răspuns:

Nu stiu cred ca mai bine ar fi sa mergi la o spalatorie auto si se ocupa cei de acolo nu costa mai mult de 20 lei daca nu ma insel.

Multumesc!