| ScumpikaTha a întrebat:

TPU! Doua dintre perechile mele de Conversi s-au murdarit foarte tare. Ambele sunt din piele intoarsa, nu asta e problema. Partea care s-a murdarit este partea alba din fata si marginea, tot alba. Nu vreau sa ii bag la masina de spalat si sa risc sa ii stric cu totul. Mentionez ca am frecat pana nu am mai putut dar in zadar: murdaria nu se curata! Nu am incercat cu nicio solutie insa, doar cu apa si sapun, si as vrea sa imi recomandati niste spray-uri/solutii daca puteti, si detalii de curatare. Fundaa love struck

2 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

Sunt niste spray-uri in Deichman speciale pentru curatat pielea intoarsa happy nu stiu exact numele, dar stiu ca sunt bune. intrebi la casierie acolo si iti dau ceva happy

| ScumpikaTha explică (pentru SantaAndrei):

Pai nu pielea s-a murdarit ci partea aia alba...