| Catalina_7679 a întrebat:

Fetele, ce imi recomandati pentru a scapa de cosuri? Mi-au iesit pe piept si se vad foarte urat, am incercat multe creme, solutii si degeaba. Plss help me:*

Răspuns Câştigător
| lavynya1 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci o detoxifiere.Se gasesc medicamente naturale pentru detoxifierea organismului.Cota in jur de 10 lei.Eu pentru cosuri am facut tratament cu vaccin. 13 vaccinuri la 150 ron.Nu costa asa de mult si chiar isi face efectul. Poti intreba de acele vaccinuri la un Institut de Igiena vaccin pe baza de polidin.Sau daca ti-e frica de injectii exista niste medicamente Stafilococin(de la Stafilococ deoarece asa se numesc vaccinurile), numai ca trebuie tinuta o anumita dietabig grin. funda?

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog sau o cosmeticiana buna pentru ca exista multe creme si solutii care nu dau rezultate.asa mergi la sigur dupa parerea meawinking mai ales ca cosurile daca nu sunt tratate corect lasa semne