| Hehehahah a întrebat:

Cu ce viteza maxima ați mers pe motocicleta/mașină?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta e genul de topic dedicat pentru vanatori si pescari, adica vor aparea toti mincinosii care cu renault symbol-ul 1.2 litri au atins mai mult decat zice producatorul ca tine ligheanul lor happy
Nici nu e prea bine sa ii dai cat de tare poate o masina sau o motocicleta din motive de siguranta, asta daca nu ai vreun Koenigsegg care la 300 km/h sa franeze precum alte masini la 100 km/h

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

120km/h, ca atat e posibil in tara noastra blushing

| Frank51 a răspuns:

~200 când conduceam eu
~230 când am fost cu alt prieten, însă nu aș mai repeta aceste experiențe.

| Brizbriz a răspuns:

550km/h
Asphalt 8... YUMYhee hee

| goguPatent a răspuns: