| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastră ora de condus la scoala?

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Destul de tipică, am mers cam 30km, am învățat doar plecarea de pe loc, încadrarea pe bandă, mersul constant cu viteză redusă, frână de motor.

| Yuoia a răspuns:

Stresanta. Prostul de instructor m-a scos direct in oras. Si eu habar nu aveam cum sa invart volanul.

| anonim_4396 explică (pentru Yuoia):

Dar pînă la urmă ai luat permisul?

| Yuoia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. happy
Pentru ca nu am stiut atunci sa schimb instructorul. Am luat sala de doua ori cu punctaj maxim dar am cazut de doua ori la traseu. Apoi, m-am descurajat.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Mi-a prezentat mașina, instrumentul de bord, pedale, schimbător, reglaje, bla bla, iar până la sfârșitul ședinței am făcut plecare de pe loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emoționantă. Îmi amintesc că prima oară când am ridicat ambreiajul nu îmi venea să cred că se mișcă mașina. Apoi când am ieșit în stradă, eram ceva gen: Doamne, ai milă! laughing

| Adrian5575 a răspuns:

Primele 2-3 sedinte le-am facut in curtea scolii (am facut scoala de soferi la liceu) si au fost scurte si plictisitoare, doar ocoleam terenul de sport de câteva ori.

Răspuns utilizator avertizat