| METALL2000 a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de scoala?

11 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Hm...ceva destul de interesant.

| DarkBlood32 a răspuns:

Prima zi de scoala? Adica cand am inceput clasa 1? o_O

| METALL2000 explică (pentru DarkBlood32):

Nu prima zi de scoala de azilaughing)

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Prima zi la liceu a fost extrem de plictisitoare.

| Addaa1998 a răspuns:

Somnoroasaa!
Obositoare!
Si asta doar la festivitate dar de maine...deja incepem cu materia...sadcrying
Dar tie?

| Indestructible a răspuns:

Am avut şi zile mai bune...

| Morrigan a răspuns:

Ne-am dus cu diriga la o terasa langa scoala si acolo am tinut ora \m/

| Chs_Răzvan_1991 a răspuns:

Misto, pentru ca m-am dus acolo, am stat juma' de ora si ne-a lasat sa plecam acasa. Cum McDonald e fix langa scoala(invat la 80) am mers direct acolo(cam juma' de clasa, nu doar eu)...Deci a fost foarte tare big grin

| Panda16 a răspuns:

Pffff....parca mam simtit in rai cat am fost in vacanta dar acum :p incepe iar cosmaru laughing)