| ruWssOiaLnF a întrebat:

Prima voastra zi din "Scoala altfel"?

10 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Ne-au chemat de la 9 ca sa mergem la biserica, dar ne-au bagat la 10...la restul activitatilor am plecat

| W3R4 a răspuns:

1. am mers la Dunăre (ah, îmi lăsa gura apă s-o împing pe diriga în dunăre devil )
2. diriga ne-a ţinut un discurs foarte interesant despre Dunăre. (iar eu am căscat în tot acest timp)
3. am venit înapoi la şcoală, iar eu cu alte fete îi înjuram pe băieţii care jucau fotbal. (Huuuuăăăă!)

...cam asta e tot...

| facepalmlol a răspuns (pentru W3R4):

Nici macar nu v-au lasat pe faleza?!

| W3R4 a răspuns (pentru facepalmlol):

NU! crying

| Euletitia a răspuns:

Buna! Am facut doua ore(intre 10 si 12) de pregatire la mate pentru BAC, maine vom avea caelasi program, iar de miercuri vom sta acasa sa invatam singuri pentru BAC si pentru simularile ce vor veni imedita dupa vacanta.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Eu am vazut un fil timp de 2 ore, extraordinar de violent si lipsit de sens, filmul era Dredd, apar prea multe cadavre si oameni jupoiti si omorati cu incetinitorul, apoi am facut o salata de fructe de 5 kg(dupa ce am vazut un film cu cadavre) si apoi am avut un concurs de ornitologie(pe care l-am pierdut la mustata, cu 0, 02 puncte)

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... la prima ora a venit dirigu si ne-a povestit despre regulile de circulatie ( foarteeeeee plictisitor ), iar apoi ne-am jucat baschet si am citit carti la biblioteca. La tine cum a fost?

| ruWssOiaLnF explică (pentru IaMwHoIaM3):

Ehh...a fost bine...am avut un concurs lingvistic(era mai amuzant decat suna) si un concurs cu diferite probe.

| AnonymuSest a răspuns:

Eu am avut film. Imblanzitorul de Cai ( The horse whisperer), mai sa adorm apraope 3 ore a fost si am jucat fotbal happy

| Silaghi_Timi_1996 a răspuns:

Da... am stat acasa. laughing