| Miron_Mihai_1992 a întrebat:

Cum aflu o persoana dupa certificatul de inmatriculare la masina, fara a merge sa intreb la politie, cum sa o gasesc pe internet?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adica cum 'afli' o persoana careia ii stii numele complet, varsta, si adresa? Ce vrei sa mai afli, cand ai toate informatiile posibile? Vrei s-o duci si la analize?
Cauta pe Facebook in primul rand, iar daca nu, te duci si ii bati la usa!

| danutzu96 a răspuns:

Nu se poate. Nu se publica pe internet informatiile acestea. Numai la politie...

| Dia007 a răspuns:

Nu poti, numai politia poate avea acces la astfel de informatii. E ca si cu buletinul de identitate