| pogacel a întrebat:

Cum imi conving parintii sa imi cumpere un cross?…
"Ala trebuie inmatriculat, te prinde politia" eu vreau doar sa ma plimb cu el pe camp

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu stim daca parintii tai isi permit o asa cheltuiala si nici daca isi permit sa-ti dea tie bani de permis auto, ca de zburat cu motocrosul ala pe camp nu ai cum, tot trebuie sa iesi cu el din curte pe sosele si sa-l conduci pana la camp.
Au fost cazuri aici cand s-au ales cu dosar penal, pentru ca nu aveau permis legal.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e obligatoriu să îi convingi, poți aștepta până când faci singur banii pentru el.

| TheGentleman a răspuns:

Te înscrii la un club de motocross.

https://www.frm.ro/......cing-park/