| daniela281 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa-mi cumpere skateboard?

Răspuns Câştigător
| silvipisicutza a răspuns:

Roaga-te de ei, smiorcaie-te pana ii enervezi si ti-l cumpara, sau, fa ceva bun si dovedeste-le ca meriti. Daca nu merge nicicum spune-le ca tu oricum ai banii necesari si ti-l cumperi singur.winking Funda?

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Faci pe copilul cuminte pana ti.l cumpara si silitor care ia note bune, le promiti ca nu.ti spargi capul sau iti rupi o mana sau altceva si ii ajuti la treburile casei pana ti.l cumpara.Mult succes!happy:*

| Bobbb a răspuns:

Sau ai putea sa strangi bani sa ti cumperi singurelwinking

| exydos a răspuns:

Pai le poti zice ca vreai sa te ocupi si tu e un sport, nu o sa faci trickuri extreme, ci doar cele simple si ca o sa te primbli, decit sa stai in fata calculatorului, mai bine respiri ceva aer. Funda te rog!

| melvapociu a răspuns:

Strange bani.

| melvapociu a răspuns:

Poi roaga-i spune-le ca vei fi mai bun la scoala ca vei avea grija cand te dai cu skatebordul.sau cealalta solutie dale un mic de jun la pat lasa-i sa se uite la stiri iti faci temele singur cu ajutorul calculatorului sau fara el eu le fac fara le spui dupa ce o tratezi lle spui cam asa cu vocea aia de caselus mami eu chiar imi doresc skateboardul ala mil ei te rog din inima mea trista si insangerata de tristete.sau ii arati cat de pasionat esti de skateboart.gata sper ca imi vei da funda daca esti de acord si tu.plimbari placute cu skateboardul! pe curand.