| colescanicolae a întrebat:

Cum pot recupera timbrul de mediu platit in august 2016-valoarea 2000ron, care este procedura de recuperare a taxei auto -platita in august 2016-la o fabia de 1, 9tdi din 2001- adusa din Germania

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu, in prezent, nu se poate recupera timbrul de mediu, cel putin n-am citit si n-am auzit sa fi fost recuperat de cineva.
Poate ca, dupa introducerea unei altfel de taxari, se va prevedea daca si cum se poate recupera acesta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o poti recupera... sanse ai doar la taxele platite inainte de 2013