| al3x_2379 a întrebat:

Se pot recupera banii pe timbrul de mediu? am luat o masina si am platit taxa mai mult decat pretul masinii... tipic pentru o tara de tot rasul!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa faci o plangere in instanta cu un avocat dar nu sant sanse maxime de castig, depinde de noroc daca prinzi avocat bun si daca face in asa fel sa castigi procesul. La noi nu se merita sa ai masina autobuzul e mai ieftin, decat sa te bagi la un harb de mana 2º cu o groaza de taxe strange bani si cumpara una noua cu putini km.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Consulta un avocat, daca e bun si are experienta in asa ceva posibil sa recuperezi banii, desi nu stiu daca mai merge de cand cu noua taxa.

nu e tara de vina ca tu vrei sa tii in circulatie un hard de 2 lei care e un pericol pe sosele si care abia se taraie

| al3x_2379 explică (pentru suntserios):

Nu cred ca ar trebui sa fi atat de necioplit cu un necunoscut, deoarece masina arata impecabil din toate punctele de vedere.chiar daca am dat multi bani pentru taxe se merita.doar ca vreau sa imi recuperez banii.mersihappy(bmw e36 compact 99)