| Tron a întrebat:

Cum pus si eu farurile pe "direct" dar nu la baterie. Vreau ca atunci cand turez sa se aprinda si sa nu depinda de baterie.Am vazut la un prieten asta. E ca un dinam de bicicleta insa nu stiu cum si la ce se leaga. Ceva sugestii? Funda cine ma rezolva.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai este destul de simplu, dar nu te sfatuiesc sa incerci singur fiindca poti face prostii si sa ai belele mai mari si cu o remediere mai scumpa!

| sherlock a răspuns:

Mai bine te duci la un mecanic sau cineva care se pricepe! Poti face scurt circuit si ia foc! Nu te baga la elcetirca fara sa cunosti.