| Chokolatiw_Urswletss_1992 a întrebat:

Toate bateriile Samsung sunt la fel? Am un telefon Samsung Galaxy s3670 si nu are baterie.Am fost, l.am cumparat si doamna care mi.la dat a luat unul identic si mi.la aratat, dupa aceea mi.a dat altul dintr.o cutie scoasa de ea.Cand am ajuns acasa am vrut sa bag cartela in el si am vazut ca nu are baterie.Am fost din nou la femeia aceea si mi-a spus ca nu mi.la dat ea. Acum vreau sa stiu daca toate Bateriile Samsung sunt la fel.
Fara prosti va rog.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Neagu_1993 a răspuns:

L-ai cumpărat de la o femeie sau dintr-un magazin, este important deoarece acel telefon poate fi furat, mă rog nu nu toate bateriile sunt la fel dar poți sa te duci la Orange sa îți cumperi o baterie

| Chokolatiw_Urswletss_1992 explică (pentru Andrei_Neagu_1993):

L.am cumparat din Media Galaxy, si mi se parea ok.
Ms pentru raspuns

1 răspuns: