| Ciovarta_Daniel_1979 a întrebat:

Cum se memorează posturile radio la un mp3 de golf 5 an 2007?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Caută pe internet ghidul de utilizare.

| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! Pentru a salva postul de radio dorit, tine apasat pe unul dintre cele 6 butoate laterale (3 intr-o parte 3 in alta) pentru a salva postul de radio. Dupa care apesi pe butonul selectat de tine ca sa pui postul respectiv de radio. Poti salva pana la 6 posturi de radio pentru fiecare buton in parte. Sper ca sfatul meu să îți fie de folos