| Costin1996 a întrebat:

Cum se numesc luminile pentru roti la motocicleta? Este ca un tub ce se pune de-a lungul rotii si noaptea lumineaza super.Si cum se alimenteaza pentru ca eu chiar nu pot intelege acest lucrulaughing

7 răspunsuri:
| Robertutzuu a răspuns:

Depinde la ce te referi adica pot fi neoane sau leduri care se pot alimenta de la o micuta bateriehappy... cam asta ar fi.

| FORMULADTI a răspuns (pentru Robertutzuu):

Cum sa se alimenteze del a baterie daca roata se invirte? Tu gindesti cind vorbesti?

| Robertutzuu a răspuns (pentru FORMULADTI):

laughing dhoane de la o baterie mica omule nu de la bateria motocicleteilaughing de la o baterie de 1, 5-2 V

| Azµre a răspuns:

Daca te referi pe roata nu e tub e pur si simplu un capac de fitil laughing care are incorporat un led si atunci cand se invarte roata lumineaza si da efectul acela laughing

| xSK1N3Tx a răspuns:

Buna! Tu vrei sa zici neoane?