| Florentin_Daniel_1997 a întrebat:

Cum se numeste sistemul de deschidere usi si portbagaj din telecomanda (pe usi vreau sa scot manerele ), de unde il pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sistemul se cheama "Shaved Door Handles ". Uite aici un video:
http://www.youtube.com/watch?v=XECVXw3Qqe8&feature=related
la noi vezi pe unde gasesti.
-dar ce faci iarna? Chederele se lipesc de la frig. Ar trebui sa-ti faci un buton secret ca sa deschizi macar o usa.
Cred ca e riscant la toate usile.

| Florentin_Daniel_1997 explică (pentru horia2012):

Un butuc secret se va face cu siguranta si oricum masina va sta in garaj cand temperatura va scadea sub 0 grade. sper sa gasesc pe undeva sistemul. mersi

| horia2012 a răspuns (pentru Florentin_Daniel_1997):

Cu placere. Din cate am vazut pe net, e mai mult un sistem "home made". E practic un sistem de inchidere centralizata modificat. Cred ca cei care fac tuning auto.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E inchiderea centralizata, tema asta o poti discuta pe internet cu un reprezentant de la un atelier tuning, unul normal care schimba piese mecanice nu cred ca ar face asa ceva.