| 282828 a întrebat:

Cum vom circula cu masina peste 10 - 15 ani?

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pai sa speram ca vom avea si noi macar o autostrada pana atunci...

| hândel a răspuns:

Cu prudenta. La ce te astepti sa-ti spun, ca vom zbura? Ar fi bine pentru. drumurile noastre cariate, dar e prea scurt termenul, 10-15 ani pentru. un asa progres.

| danutza a răspuns:

Ai vrut sa spui bicicleta laughing

| yinyang a răspuns:

Masina dupa pct meu de vedere va fi OZN peste 10 -15 ani... Iar noi vom reveni la caruta laughing Ca sa nu mai spun de calculatoare ca se vor inventa laptopuri marimea unui telefon iar utilizarea va fi vocala... Iar noi vom ramane muti.winking b-)

| yinyang a răspuns:

Ehe...esti in urma prietene...acum daca nu stai avem posibilitatea de a fi nemuritori pe baza unor pastile care sunt bazate pe regenerarea integrala a corpului la sfarsitul unei zile... Iar in aria 51 sunt deja Ozn-uri de armata... Tehnologia vine din Germania din cel de-al doilea razboi mondial cand Hitlker era la conducere...forma era ca o casca de nazist...Va pup...astept Ozn-uri in 5 aniwinking

| Swabia a răspuns:

Ehh nahh... oare vom mai fii peste 10-15 ani?!
Poate pana atunci se va inventa vreo "chestie"la moda si ne vom teleporta cu adevarat, nu doar cu gandul! happy

| cLaudYu a răspuns:

Trasa de cai rolling on the floorIntr-un videoclip de manele era o dacie trasa de cal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care masina? Bicicleta cu o roata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot pe dreapta, iar englezii pe stanga.

| Shery a răspuns:

Care masina?! laughing

| marie a răspuns:

Daca mai avem loc circulam

P. S. Daca mai e criza, ia-ti gandultongue

| Absinth a răspuns:

Bara la bara. oh, nu asa se circula acum. deci peste pietoni si vor mai exista masini care vor zburalaughing