| Couragebv a întrebat:

as vrea sa cumpar si eu o masina, pana in 2000 de euro inmatriculata, second hand, dar fara dacia, matiz si tico. orice parere este binevenita.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Golf 3, cu motor de 1.9 diesel. Piesele extrem de rezistente, daca totusi se strica sunt destul de ieftine, daca vrei si mai ieftine, la dezmembrari piata este extrem de larga, gasesti absolut orice doresti pentru el si in dezmembrari, consumul este foarte mic, daca vrei spatiu ai model break, in 2000 de euro gasesti unul in cea mai buna stare, este un buget foarte ok pentru un Golf 3. Eu zic ca este singura masina care merita in banii astia!

| Couragebv explică (pentru FurtunaDiesel):

Am deja o masina si tot la Golf 3 ma gandeam din timp la asta, mrs de sfathappy

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Vezi oferta pe privat.

| olixandru a răspuns:

Pana in 2000 euro poti gasi un VW Lupo din anul 2000 sau 2001 dar fa multe optiuni pe el.

| RMihai a răspuns:

Ford fiesta 2000/2001 sau K, vw golf 94'95 pe acolo, polo 99'2000 renault clio megane laguna99' 2000/2001 opel astra vectra/corsa fiat punto... aceeasi ani, gasesti o multime de masini la banii aia rupte in gura cu motoare mari ce consuma mult, din clasa celor mentionate se poarta acum pana in capacitatea de 1.5, 1.6

| buburacer a răspuns:

Am o honda civic motor 1.4 neagra, jante aliaj stare perfecta consum 5% si vreau 1500 euro

| HighFlyer a răspuns:

Cu banii astia iti ei o masina mai veche de 10 ani asa ca iti recomand un volkswagen sau un opel