| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti pe cineva in Iasi care s.ar pricepe sa faca o evacuare customizata de la catalizator si pana in spate?
Practic e o teava de 4m dreapta si trebuie taiata, sudata, facut suporti de prindere. etc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru operatiunea aia, ai nevoie de 4 specialisti:
- tevarul - care sa fixeze teava si monteaza racordurile, izoleaza teava si cemai este necesar
- sudorul - care sa sudeze teava si coturile
- tablarul, care sa faca suportii de prindere
- si zidarul, care sa vina la sfarsit, sa repare peretele

Eu te-as sfatuii sa cauti o companie specializata care are toti specilialistii astia.

| xerxes1 a răspuns:

Tablarul,sudorul,tevarul si zidarul, cei 4 muschetari.
rolling on the floor

Mare e gradina lui Dumnezeu, si multi care alearga dupa raspunsuri la kg ii sar gardul.

Cauta si tu esapamente custom.Si eu vreau sa fac aceeasi chestie si cu inlocuire de catalizator, sa pun unul sport.

| uncetatean123 a răspuns (pentru xerxes1):

Da se pare ca e destul de greu de gasit oameni pe chestii custom in Iasi, ne mai salveaza CompleteChip dar... cam atat. zen garage e out of order demult.